Moodulid

Milliseid mooduleid võime pakkuda?

–Moodulite müük ja rent on meie põhitegevuseks. Meie käest on võimalik tellida just Teie soovidele vastav  moodulehitis. Kliendil on võimalus valida mooduli suurus, välisvoodri värv, siseviimistlus, akende ja uste arv ning asetus, põrandakate ja palju muud. Soojaku peamiseks eeliseks on mobiilsus, lihtne transportimise võimalus ning ta ei vaja eraldi vundamenti. Standardse mooduli välismõõdud: 6m*3m*2.7m, kuid saame teha ka mooduli vastavalt kliendi mõõtudele.

Moodulehitise liigid

Standartne moodul 6x3

–Seinad sandwich (soojustus EPS 70mm+ mdf 16mm), põrand/ lagi soojustus PAROC 100mm, elekter  (kaabeldus, pistikud, lüliti, valgustid),  akenad pvc,  uks metall/pvc,  põrand OSB 18mm, linoleum: siseviimistlus mdf paneel/ OSB.

Erilahendus moodul

–Seinad sandwich (soojustus EPS kuni 140mm+ mdf 16mm), põrand/ lagi soojustus kuni PAROC 200mm, elekter  (kaabeldus, pistikud, lüliti, valgustid) vastavalt kliendi soovile,  aknad pvc, vastavalt kliendi soovile,  uks metall/pvc,  põrand OSB 18mm,  siseviimistlus/LDSP paneel/ OSB; põrand linoleum/laminaat; maksimaalne laius kuni 3,5m ja pikkus kuni 14m, võimalus teha kahest moodulit üks tervik.

Kas oled huvitatud?