Soojakud

Milliseid soojakud võime pakkuda?

Soojakute müük ja rent on meie põhitegevuseks. Meie käest on võimalik tellida just Teie soovidele vastav soojak või moodulehitis. Kliendil on võimalus valida soojaku suurus, välisvoodri värv, siseviimistlus, akende ja uste arv ning asetus, põrandakate ja palju muud. Soojaku peamiseks eeliseks on mobiilsus, lihtne transportimise võimalus ning ta ei vaja eraldi vundamenti. Standardse soojaku välismõõdud: 6m*2.4m*2.5m, kuid pakume ka soojakuid vastavalt kliendi mõõtudele.

Soojakute liigid

standard soojak

Mõõdud 6×2,4, metallist raam 120*30*3; puitkarkass 100*40, aluspõrand 100*20; välisvooder profiilplekk tsingitud 0.35/värviline 0.4: soojustus Knauf 100mm: siseviimistlus voodrilaud/pvc paneel/LDSP paneel/ OSB; põrand linoleum/laminaat; aknad puit/pvc; uks puit/metall/pvc.

moodulehitis

Standardse soojaku välismõõdud: 6*2,4*2,5m. Kuid on võimalik tellida 2-12 meetri pikkuseid mooduleid ning neid omavahel ühendades luua moodulehitisi. Mooduleid on võimalik ka teineteise peale panna, see on eriti hea vähese ruumi puhul. linoleum/laminaat; aknad puit/pvc; uks puit/metall/pvc.

valvuri soojak

Valmistame valvuri soojakuid vastavalt kliendi soovile. Kliendil on võimalik valida sobiv välisvoodri värv, siseviimistlus, akende arv, suurus ja paigutus, uste arv ja paigutus jne.

santehniline soojak

Santehniline soojak on heaks võimaluseks lahendada inimeste hügieenivajadused seal, kus see pole võimalik. Vastavalt kliendi soovidele on võimalik soojakusse paigaldada WC potid, dušikabiinid, kraanikausid ja soojavee boilerid. Iga soojak valmib vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele. 

erilahendus tellimused

Juhul, kui standardsed soojakud ei peaks sobima, on võimalik tellida erilahendustega soojakud, mis valmivad vastavalt kliendi soovidele. Eritöödena on tellitud kuivati, riiete ja jalanõude kiireks kuivatamiseks. Linnumaja, kus on soeruum ja võrguga piiratud aedik. Erilahendusega valvuri soojak.

Kas oled huvitatud?